26 X 2017 - WYCIECZKA DO SALI ZABAW
    Najmłodsze przedszkolaki wybrały się do sali zabaw "Urwisowo" w Ksawerowie. Dla wielu z nich, była to pierwsza wielka wyprawa oraz pierwsza jazda prawdziwym autobusem i suuuper zabawa!

03 X 2017 - CYRK WITA NAS!
    W naszym przedszkolu zawitał Cyrk "Obilobambo". Oglądaliśmy niesamowite występy cyrkowe z dużą dawką humoru :)

29 IX 2017 - DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA
    W Ogólnopolskim Dniu Głośnego Czytania brały udział wszystkie grupy przedszkolne. Z okazji tego dnia, do przedszkola przybył niezwykły gość  - babcia Marysia. W jej postać wcieliła się pani Izabela Czeszek, pracownica Domu Kultury w Dłutowie. Dzieci z dużym zainteresowaniem wysłuchały dwóch czytanych przez babcię Marysię bajek. Każda z nich kończyła się morałem, dzięki czemu przedszkolaki mogły się wiele nauczyć.

22 IX 2017 - KROPKI, KROPECZKI...
    W naszym przedszkolu obchodziliśmy "Dzień Kropki". Dzięki naszej koleżance Vasthi, dowiedzieliśmy się, jak wiele już potrafimy.
Z kropkowymi pozdrowieniami - Przedszkolaki :)

30 VI 2017 - POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS...
    W Miejscowym Domu Kultury odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego i pożegnania starszaków. Dzieci zaprezentowały programy recytatorsko - wokalne oraz  otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki.