O NAS

Od września tego roku (2017), przenieśliśmy się do nowego budynku przy ul. Głównej 69. Nasze przedszkole zostało zaprojektowane na 5 grup, czyli znajduje się w nim 5 sal, a każda z oddzielną łazienką. Mamy również przestronną salę do zajęć ruchowych, muzycznych oraz wszelkich uroczystości przedszkolnych. Przedszkole posiada także nowoczesną kuchnię, w której nasze Panie Kucharki nadal przygotowują pyszne posiłki (śniadanie, obiad i podwieczorek). Przedszkole czynne jest w godz. 6:30 - 17:00.

W tym roku szkolnym 2017/2018, do Przedszkola uczęszcza łącznie 116 dzieci.
   Najważniejszą funkcję pełni Pani Dyrektor Danuta Syryczyńska.
  Opiekują się nami nasze panie wychowawczynie: Agata Sz. (gr. I), Paulina S. (gr. II - unijna), Magdalena M. (gr. III), Magdalena C. (gr. IV), Jolanta G. (V) oraz panie nauczycielki: Anna P., Agata N.
    Praca wychowawczo - dydaktyczna w naszym przedszkolu odbywa się zgodnie z podstawą programową MENiS.

W ciągu dnia robimy wiele różnych rzeczy: malujemy, rysujemy, liczymy, opowiadamy, gramy w planszowe gry, układamy puzzle, czytamy.  Z ciekawością czekamy na zabawy i zajęcia, które zaproponują nam panie, albo te które wymyślimy sami. Mamy zajęcia z religii, języka angielskiego i logopedii. Poza tym, w ramach realizowanego projektu unijnego pn. Zwiększenie dostępności dzieci do edukacji przedszkolnej w Gminie Dłutów, mamy atrakcyjną ofertę zajęć dodatkowych: artystyczne, muzyczne, ruchowe z elementami gimnastykim korekcyjnej, sensoryczne oraz logopedyczne.